پس از برگزاری مطلوب اولین کنفرانس در تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۰ در مرکز همایش های بین المللی وزارت کشور در تهران و استقبال قابل توجه علاقمندان به حوزه مدیریت کسب و کار، انجمن مدیریت کسب و کار ایران در تلاش است با همراهی و همکاری دانشگاه ها، مراکز علمی، انجمن ها و نهادهای مرتبط داخلی و خارجی نسبت به برگزاری دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار با رویکرد توسعه دانش بنیان در روز 4 اسفندماه 1401 در مرکز همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی) اقدام نماید.

با توجه به اینکه سال ۱۴۰۱ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» نامگذاری گردیده است، انجمن در تلاش است با تکیه بر اهمیت توسعه دانش بنیان بخش های مختلف اقتصادی در کشور، ضمن بهره برداری از نمونه های موفق در این خصوص، اقدامات مؤثر در راستای توسعه دانش بنیان را بررسی نماید.

امیدواریم این تلاش ها و همکاری های وسیع و پر دامنه علمی، به توسعه دانش بنیان بخش های گوناگون کشور منجر گردد. از این رو انجمن مدیریت کسب و کار ایران از همه علاقمندان و تلاشگران عرصه های مختلف اقتصادی برای مشارکت و همراهی در برگزاری این رویداد مهم علمی، دعوت به همکاری می نماید.